Dartpfeile

Osvědčený proces zajišťuje správný výběr

Jakmile jste se rozhodli si vybrat interimního manažera, náš osvědčený výběrový proces Vám poskytne přesně toho správného pro Vaši potřebu – rychle, osobně a diskrétně.

Projektstart

Rychlé přiřazení zakázek díky užívání standardizovaných smluv

Rozhodnutí angažovat interimního manažera je prvním krokem k úspěšnému řešení problémů či výzev. Poté, co zákazník vybral z short list nejvhodnějšího kandidáta, je další administrativní činnost minimalizovaná díky našim standardizovaným kontraktům.

Rechner

Jednoduchá kalkulace díky transparentnosti nákladů

Naše jasná nákladová struktura, bez jakýchkoliv nákladů na vyhledávání kandidátů či jiných skrytých nákladů Vám dává jasný přehled. Přesně víte, kolik Vás zapojení interimního manažera bude stát. Ze zkušenosti víme, že Vám přinese výrazně větší zisk, než Vás bude stát.

Interimní management – efektivní nástroj managementu

Interimní management je vysoce efektivní nástroj, který je používán ve všech obchodních sektorech a v téměř všech odděleních Vaší organizace.


Naši interimní manažeři jsou všestranní a mají významnou zkušenost v obchodním světě, v různých funkcích, jako finance, controlling, prodej či marketing, IT, vývoj organizace, nákup a logistika, HR, technologie a výroba. Dosahují žádaných výsledků, jsou úspěšní v oblastech techniky a obchodu a hovoří jazyky Vašeho obchodního sektoru.


Bez ohledu na to, v jakém průmyslovém sektoru či v jaké funkci náš interimní manažer pracuje, sjednocující faktor je vyřešení problémů a výzev.

.