Frau und Mann

Klienti definují požadavky na naše interimní manažery

Naši klienti předpokládají, že naši interimní manažeři mají vysoce vyvinutý leadership, sociální kompetenci a technické dovednosti, které využijí na řešení a dosažení výsledků. Také očekáváme …

Roter Pfeil

Staň se členem našeho P+P PREMIUM POOL®

Váš profil je naším prodejním katalogem – využijte Vašeho CV jako marketingový nástroj! Postarejte se o to, aby Vaše pracovní zkušenost, seznam projektů, vzdělání a profesionální orientace byly prezentovány precizně výstižně a přesvědčivě.

Qeustions & Answers

Časté otázky

Rádi s Vámi budeme hovořit osobně! Zavolejte nám či pošlete email!

Jste P+P Interimní Manažer?

Děkujeme za Váš zájem. Interimní management je naše hlavní činnost. Do našeho P+P PREMIUM POOL® vkládáme pouze kandidáty, kteří jsou samostatně činní a chtějí pracovat jako interimní či projektoví manažeři.


Výběr interimních manažerů, kteří žádají o přijetí do našeho P+P PREMIUM POOL® probíhá podle definovaného strukturovaného procesu a závisí na pravděpodobnosti jejich umístění v oblasti našeho zaměření – v Rakousku, Česku a Slovensku.


Jste-li členem našeho manažerského poolu a my obdržíme od zákazníka poptávku, která se shoduje s Vaším profilem, budeme Vás kontaktovat, abychom zjistili Vaši dostupnost.


Je samozřejmé, že osobní informace, které nám dáváte, jsou zpracovávány s maximální diskrecí a péčí.