Exclusive Partner of the leading global Provider Alliance with 10.000+ Interim Assignments in 40+ countries

Team

Partneři a poradci

 Náš zkušený tým poradců zajišťuje, že během 48 hodin Vám budou představeni nejlepší na trhu dostupní interimní manažeři, takoví, kteří perfektně odpovídají Vašim potřebám a kteří se budou plně soustředit na úspěch Vaší společnosti.

Network

Mezinárodní kooperační partneři

Pro mezinárodní klienty je esenciální naše celosvětová síť kvalitních providerů. Ta jim zajišťuje nejlepšího nacionálního kandidáta, který je k dispozici v cílové zemi.

Mitgliedschaften

Vybraná členství

Jsme členy různých asociací a aliancí v Rakousku, České republice a Slovenské republice a jsme uznávaný kvalitativní provider ze strany AIMP.

Garantujeme profesionální servis interimního managementu: rychlý a přesně padnoucí

Zakladatelé, partneři a poradci P+P Interim Managementu se mohou ohlížet na dlouholetou obchodní zkušenost v rozličných ekonomických sektorech, exekutivním hledání a interimním managementu. Můžeme tudíž garantovat výběr spolehlivých a kvalifikovaných interimních manažerů z našeho P+P PREMIUM POOL® a to, že Váš projekt bude zpracován profesionálně.


Partneři a poradci mají širokou zkušenost v obchodních sektorech, od z mechanického strojírenství, technologií ochrany životního prostření, informačních technologií, HR poradenství, exekutivního hledání až po interimní management. Sdílejí regionální zkušenost z několika desetiletí v Rakousku a střední a východní Evropě.


Naše mezinárodní síť – výhoda pro naše zákazníky

Naší specialitou jsou efektivní a výkonná řešení interimního managementu na první a druhé úrovni managementu. Naše regionální zaměření je Rakousko, Česko a Slovensko.


P+P je členem seniormanagementworldwide (SMW), partnerství předních providerů interimního managementu po celém světě. To znamená, že jsme schopni poskytnout našim zákazníkům nejlepší dostupné mezinárodní interimní manažery.


Jeden kontakt – celosvětová řešení


P+P je také člen AIMP (Arbeitskreis Interim Management Provider), nejvýznamnějšího profesionálního zástupce v oblasti německy mluvících zemí, jehož členové musí splnit přísná kvalitativní kritéria a nejvyšší úroveň profesionality. Je také třeba zmínit, že P+P je certifikován jako Quality Provider organizací AIMP.


Our P+P Team in the Czech Republic

Hannes Pfaller

Hannes Pfaller

PhDr. Hannes Pfaller, MSc. MBA je jednatel společnosti a má dlouholetou praktickou zkušenost. Specializuje se na zdravotní péči, farmacii a průmysl lékařských technologií. Jeho odbornost jako zaměstnance a interimního manažera zahrnuje krizový management, vedení národních a mezinárodních týmů lokálně i v zahraničí, restrukturalizaci, strategický vývoj a business development. Je absolventem univerzity v oboru managementu zdravotní péče a je také řídícím partnerem vedení společnosti ve Vídni. Kromě němčiny ovládá italštinu a hovoří plynně anglicky.

Jaromir Schmid

Jaromir Schmid

Ing. Jaromir Schmid je přidruženým partnerem a kontaktní osobou pro naše obchodní partnery v České a Slovenské republice. Zaměřuje se na náš business development v těchto dvou zemích. Má rozsáhlé zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu a byl činný jako jednatel a plant manager různých společností. Jako interimní manažer úspěšně realizoval několik turnaround projektů. Kromě němčiny hovoří plynně anglicky, česky a rusky.

Office Prague

P+P Interim Management Czechia s.r.o
Lannova 2061/8

CZ-110 00 Prague

Otevírací doba

Domluvte prosím schůzku s námi telefonicky